ORA Krasa in Brkinov je, v sodelovanju z Občinama Sežana in Komen, na podlagi aktualnih izzivov pri gradnji regionalne kolesarske povezave med Sežano in Komnom (projekt GEOMOB) pripravila obvestilo lastnikom zemljišč ob poti, kjer se gradnja izvaja. Obvestilo si lahko preberete s klikom na spodnjo priponko.

Za kakršnakoli vprašanja in informacije je kontaktna oseba Lucija Kavčič (predstavnica ORA Krasa in Brkinov): lucija@visitkras.info / 051 384 088.

ORA Krasa in Brkinov prosi vse lastnike parcel in ostale uporabnike poti za veliko mero strpnosti in razumevanja, kajti v času urejanja kolesarske trase – zaradi gradbene mehanizacije in gradbenega materiala za urejanje poti – občasno prihaja do oviranega dostopa. Vsekakor pa lahko gospodarite in do parcel dostopate z vsemi vrstami vozil, kakor bo lastnikom zemljišč to dovoljeno tudi po zaključku gradbenih del.

Več: Obvestilo lastnikom zemljišč glede izvajanja gradbenih posegov na območju kolesarske trase med Sežano in Komnom