Pristopite k prejemanju e-računa

Vabimo vas, da pristopite k prejemanju e-računov za storitve, ki jih za vas opravlja KSP d.d. Sežana. E-račun za vas pomeni hitro, pregledno in cenejše plačevanje obveznosti!

Kaj je e-račun?

• E-račun je račun, ki ga KSP d.d. Sežana, kot izdajatelj, izda prejemniku računa v elektronski obliki in ki se preko sistema E-račun posreduje do prejemnika.
  • E-račun se izda namesto klasičnega računa v papirni obliki, prejmete ga po elektronski pošti ali/in neposredno v spletno banko.
  • E-račun je izdan v standardni elektronski obliki in enakovredno nadomešča račun v papirni obliki.

Kaj so prednosti  plačevanja z e-računom?

• prejem e-računa je možen neposredno v vašo spletno banko in/ali na vaš elektronski naslov,
  • preglednost in urejenost prejetih računov,
  • enostavno in hitrejše plačevanje,
  • nižji stroški plačevanja (plačilo računa v spletni banki je praviloma nižje od plačila na bankomatu ali na bančnem okencu).
  • prijazno do okolja, saj z e-računi zmanjšujemo porabo papirja in tiska.

Katere storitve lahko plačujem prek e-računa?

• storitve ravnanja z odpadki
  • storitve upravljanja
  • storitve ogrevanja
  • storitve najema grobnega polja

Kako se naročim na prejemanje e-računa?

Lahko prejmem e-račun tudi, če storitve plačujem prek direktne bremenitve mojega bančnega računa (trajnik/SEPA)?

Tudi če imate plačevanje storitev KSP d.d. Sežana urejeno prek trajnega naloga banki (trajnik/SEPA), lahko namesto papirnatega računa prejmete e-račun na vaš elektronski naslov.

V kolikor bi želeli urediti plačevanje storitev prek trajnega naloga, račun pa bi radi prejemali na elektronski naslov, morate izpolniti tako obrazec »Vloga za otvoritev/ukinitev trajnika« kot tudi obrazec »Vloga za izdajo e-računa«.

Kje najdem obrazce in kje jih oddam?

Vsi obrazci in Splošni pogoji poslovanja z e-računom so objalvljeni na spletni strani www.ksp-sezana.si in dostopni na sedežu podjetja (KSP d.d. Sežana, Partizanska cesta 2, 6210 Sežana).

Izpolnjen in podpisan obrazec lahko oddate osebno ali po pošti na naslov KSP d.d. Sežana, Partizanska cesta 2, 6210 Sežana, lahko tudi prek elektronske pošte na naslov info@ksp-sezana.si.